Tanfolyamok

NINCS MÉG JOGSID? SZEREZD MEG MOST,
A DARU AUTÓSISKOLÁBAN AKCIÓS ÁRON!

Autósiskolánk 2004 óta működik Gyöngyösön, a Városkert út 1. sz. alatt.
Személygépjármű képzésen kívül motorkerékpár, valamint teherautó és autóbusz tanfolyamon is részt vehetsz.
A személygépjármű képzésre már 16 és fél évesen is beiratkozhatsz. Oktatóink több évtizedes szakmai tapasztalata, és elméleti pszichológiai felkészültsége hozzájárul ahhoz, hogy mielőbb sikeres vizsgát tegyél és elsajátítsd a magabiztos vezetést.

Oktatóink kihozzák Belőled a maximumot, és felkészítenek az összes fontos helyzetre ami az utakon kialakulhat.
A gyakorlati oktatást illetően az időbeosztás teljes mértékig rugalmas: gyorsan vagy kényelmesen is teljesítheted a kötelező órákat!

Tudod már, hogy benzines vagy diesel üzemű személygépjárművel szeretnél gyakorolni?
Részletfizetési lehetőséget biztosítunk számodra, hogy felhőtlenül koncentrálhass a tanulásra! Segítőkész, naprakész irodai személyzetünk folyamatosan támogat a szükséges ügyek intézésében!